دکتر علیرضا خدائیانی

متخصص چشم پزشکی

دکتر علیرضا خدائیانی

دکتر علیرضا خدائیانی

متخصص چشم پزشکی

22268777 (021) ; 22265470 (021)

تهران - تهران: میرداماد، نبش خیابان دکترمحمدمصدق(نفت) جنوبی، پلاک 268 ، لطفاً اطلاعات کامل را در سایت ما: kidseyedoctor.com بخوانید و از سامانه ها، با توضیحاتی که داده شده، برای گرفتن وقت استفاده نمایید.

دکتر علیرضا خدائیانی

درباره

خدمات قابل ارائه در مطب:
  • نوبت ویزیت(معاینه در مطب)
  • معاینه مجدد با جواب تستها
درباره مطب:

پیرو توصیه های "در خانه بمانید" فعلاً مطب تا پایان خرداد 99 تعطیل میباشد. زمان بازگشائی مطب، در سایت ما:  kidseyedoctor.com  به اطلاع خواهد رسید. با سپاس از شکیبائی شما.

لطفا برای گرفتن نوبت مطب٬ اگر برای اوّلین بار به این سامانه مراجعه کرده اید٬ یا برای دنبال کردن مراحل گرفتن وقت نیاز به راهنمائی دارید٬ با ورود به سایت ما:  kidseyedoctor.com   و انتخاب صفحه "راهنمای گرفتن وقت مطب" از منوی سمت راست٬ و مطالعه و دنبال کردن مطالبی که نوشته شده اقدام نمائید. در صورت نبودن وقت خالی در سامانه شماره 1 میتوانید سامانه شماره 2 را در صفحه اول سایت   kidseyedoctor.com   انتخاب و با پیگیری مسیرهای پیش رو٬ اقدام به گرفتن وقت مطب نمائید. شماره تلفن هاى مطب: 5470 2226    و    8777 2226

روزهای هفته که در بالا مشاهده میشود اگر با نوشته های کدر در داخل کادرهای خاکستری رنگ بوده و یا روزهائی که با بازکردن آنها جمله "برای تاریخ انتخاب شده نوبت قابل انتخاب وجود ندارد" ملاحظه میشود٬ برای آن روزها وقت معاینه خالی وجود ندارد و فقط از روزهائی که با باز شدن آنها ساعتهای آزاد نمایش داده میشوند میتوانید استفاده نمائید. در مواجهه با این پیغام میتوانید سامانه دیگر وقت دهی ما را- در سایت مطب - انتخاب و دنبال نمائید.

در صفحه "دریافت اطلاعات بیمار" در کادر "توضیحات" شماره پرونده بیمار را مرقوم فرمائید. اگر برای اولین بار به ما مراجعه میکنید عدد صفر (0) را وارد کنید.

توجه داشته باشید که با هر بار اقدام٬ وقت معاینه فقط برای یک نفر ثبت میشود و کد پیگیری ارسالی به پیغامگیر تلفن همراه شما، ویژه یک نفر می‌باشد. واگر برای نفر بعدی نیاز به وقت معاینه دارید دوباره با مشخصات فرد دوم تمام مراحل را طی نمائید.

در روز معاینه فقط افرادی که ثبت نام شده و کد پیگیری به نام خود دارند٬ و برای هر کد فقط یک نفر پذیرفته خواهند شد.

زمان تعیین شده برای شما، زمان حضور شما در مطب است و پذیرش برای معاینه ممکن است با تاخیر صورت گیرد. لطفا با شکیبایی و حفظ آرامش مطب، منتظر پذیرش بیمار بمانید.

اطلاعات تماس

شماره تماس: 022-268777 و 22265470

آدرس: تهران - تهران: میرداماد، نبش خیابان دکترمحمدمصدق(نفت) جنوبی، پلاک 268 ، لطفاً اطلاعات کامل را در سایت ما: kidseyedoctor.com بخوانید و از سامانه ها، با توضیحاتی که داده شده، برای گرفتن وقت استفاده نمایید.

ساعات پذیرش

در حال بارگذاری...