دکتر علیرضا خدائیانی

متخصص چشم پزشکی

دکتر علیرضا خدائیانی

دکتر علیرضا خدائیانی

متخصص چشم پزشکی

22268777 (021)

تهران - تهران: میرداماد، نبش خیابان دکترمصدق جنوبی، شماره 268 طبقه2 واحد7 در سایت ما: kidseyedoctor.com با انتخاب سامانه های نوبت دهی شماره 1 یا 2 میتوانید برای گرفتن وقت اقدام کنید. لطفا نوشته های زیر تحت عنوان درباره مطب را بخوانید.

دکتر علیرضا خدائیانی

درباره

خدمات قابل ارائه در مطب:
  • نوبت ویزیت(معاینه در مطب)
  • معاینه مجدد با جواب تستها
درباره مطب:

لطفا برای گرفتن نوبت مطب٬ اگر برای اوّلین بار به این سامانه مراجعه کرده اید٬ یا برای دنبال کردن مراحل گرفتن وقت نیاز به راهنمائی دارید٬ با ورود به سایت ما:  kidseyedoctor.com   و انتخاب صفحه "راهنمای گرفتن وقت مطب" از منوی سمت راست٬ و مطالعه و دنبال کردن مطالبی که نوشته شده اقدام نمائید. در صورت نبودن وقت خالی در سامانه شماره 1 میتوانید سامانه شماره 2 را در صفحه اول سایت   kidseyedoctor.com   انتخاب و با پیگیری مسیرهای پیش رو٬ اقدام به گرفتن وقت مطب نمائید. شماره تلفن مطب برای سامانه جدید: 5470 2226 میباشد.

روزهای هفته که در بالا مشاهده میشود اگر با نوشته های کدر در داخل کادرهای خاکستری رنگ بوده و یا روزهائی که با بازکردن آنها جمله "برای تاریخ انتخاب شده نوبت قابل انتخاب وجود ندارد" ملاحظه میشود٬ برای آن روزها وقت معاینه قابل ارائه وجود ندارد و فقط از روزهائی که با باز شدن آنها ساعتهای آزاد نمایش داده میشوند میتوانید استفاده نمائید. در مواجهه با این پیغام میتوانید وقت دهی (2-جدید) را-در سایت مطب- بازدید نمائید.

در صفحه "دریافت اطلاعات بیمار" در کادر "توضیحات" شماره پرونده بیمار را مرقوم فرمائید. اگر برای اولین بار به ما مراجعه میکنید عدد صفر (0) را وارد کنید.

توجه داشته باشید که با هر بار اقدام٬ وقت معاینه فقط برای یک نفر ثبت میشود واگر برای نفر بعدی نیاز به وقت معاینه دارید دوباره با مشخصات فرد دوم تمام مراحل را باید طی نمائید.

در روز معاینه فقط افرادی که ثبت نام شده و کد پیگیری به نام خود دارند٬ پذیرفته خواهند شد.

اطلاعات تماس

شماره تماس: 22268777

آدرس: تهران - تهران: میرداماد، نبش خیابان دکترمصدق جنوبی، شماره 268 طبقه2 واحد7 در سایت ما: kidseyedoctor.com با انتخاب سامانه های نوبت دهی شماره 1 یا 2 میتوانید برای گرفتن وقت اقدام کنید. لطفا نوشته های زیر تحت عنوان درباره مطب را بخوانید.

ساعت پذیرش